Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

Credit Suisse прогнозує зростання економіки України в 4% у 2020-2021 роках


17.01.2020 12:58

Аналітики банку Credit Suisse прогнозують зростання економіки України в 4% та вище у 2020-му та 2021 році.

Про це йдеться у звіті банку, передає Інтерфакс-Україна.

"Наше головне очікування від української економіки полягає в тому, що найближчими роками вона зростатиме на рівні або вище 4%, що трохи вище за її потенціал", - йдеться в матеріалах звіту.

"Якщо наша точка зору правильна, інвесторам варто розглянути можливість вищого коефіцієнта виплат для ВВП-варантів із 2021 року (40% замість 15%, якщо реальне зростання ВВП сягне 4%)", - зазначили аналітики.

Водночас інтерес до ринку цінних паперів України збережеться цього року, що підтримає курс національної валюти. Однак НБУ продовжить участь у валютних інтервенціях, стримуючи подальше зміцнення гривні, припускають у Credit Suisse.

"У подальшому ми очікуємо помірного послаблення гривні на тлі нижчої різниці в процентних ставках, ширшого дефіциту рахунку поточних операцій та активнішої політики НБУ щодо стримування зміцнення гривні", - йдеться у звіті.

Центробанк надалі планомірно знижуватиме облікову ставку у 2020 році, припускають аналітики.

"Якщо інфляція залишиться близькою до поточної або буде трохи вища (як ми прогнозуємо), НБУ продовжить зниження облікової ставки до 9% у 2020 році", - йдеться в матеріалах.

За прогнозом банку, інфляція у 2020 році зросте до 6% порівняно з 4,1% у 2019-му.

 

Джерело: Інтерфакс-Україна


Теги: | ВВП | економіка | інфляція | Credit Suisse |

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.