Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

JP Morgan включить Україну до значущого індексу


13.10.2021 16:05

Включення державних облігацій України у гривнях до індексу JP Morgan GBI-EM Global Diversified розпочнеться з 31 березня 2022 року.

12 жовтня JP Morgan Global Index Research повідомили, що держоблігації України претендують на включення до індексу GBI-EM GD, починаючи з 31 березня 2022 року, із приблизною часткою 0,12%.

Про це повідомляє FinClub.net з посиланням на Міністерство фінансів.

Початкове включення у всі три серії GBI-EM матиме одна серія облігацій, що відповідає вимогам індексу, - це ОВДП із купоном в розмірі 15,84% та погашенням у лютому 2025 року (UA4000204150).

Повідомляється, що портфель іноземних інвестицій у державні облігації України, випущені на внутрішньому ринку, значно зросли з моменту запуску лінку з Clearstream у 2019 році, а частка нерезидентів на ринку ОВДП зросла до більш ніж 10%.

За результатами відгуків інвесторів, JP Morgan Global Index Research повідомили, що більшість інвесторів визнали покращення ліквідності ринку за останні два роки, але в той же час зазначили, що процес відкриття рахунку в Україні може зайняти кілька місяців.

Включення в індекс держоблігацій країн, що розвиваються (Government Bond Index - Emerging Markets, GBI-EM), розпочнеться з 31 березня 2022 року, щоб у разі потреби надати інвесторам достатньо часу для встановлення доступу до ринку та рахунків в Україні.

«Ми вдячні індексній команді JP Morgan за хороші новини. Включення державних облігацій у гривнях до індексу JP Morgan GBI-EM допомагає нам досягти цілей нашої Середньострокової стратегії управління державним боргом. Ми хотіли б мати більше інструментів у гривнях, придатних до індексу, тому ми будемо випускати всі облігації у гривнях з терміном погашення більше 4 років, у розмірі достатньому задля включення в індекс JP Morgan GBI-EM», - зазначив урядовий уповноважений з питань управління державним боргом Юрій Буца.

Джерело: FinClub.net


Теги: | JP Morgan | GBI-EM | індекс | облігація | ОВДП |

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.