Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

Київ лідирує за кількістю мільйонерів


25.03.2019 13:08

Громадяни України подали вже майже 100 тис. податкових декларацій про майновий стан і доходи, задекларувавши загальний дохід в сумі 13,5 млрд грн.

Як повідомляє прес-служба Державної податкової служби, це майже на 4 млрд грн, або на 38% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Громадяни самостійно визначили до сплати податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб на 269 млн грн, що на 36 млн грн більше, ніж у попередньому році. Сума військового збору до сплати складає 42,4 млн грн, або на 5 млн грн більше, ніж у 2018 році.

Доходи в сумі понад 1 млн грн задекларували 1120 громадян, які визначили до сплати майже 88 млн грн, або 33% від загальної суми податку до сплати. Військового збору мільйонери заплатять 10 млн грн, що становить майже 25% від загальної суми збору до сплати.

За структурою доходів третину, або 35% із загальної кількості мільйонерів, декларували доходи від операцій з продажу (обміну) майна, 24% - отримання інших оподатковуваних доходів і 20% - від надання майна в оренду (суборенду).

Найбільша кількість осіб, які отримали доходи понад мільйон і вже подали декларації, в Києві - 35% від загальної кількості (396 осіб). У Харківській і Дніпропетровській областях таких платників 9% (101 і 96 відповідно).

40% мільйонерів - жінки у віці від 18 до 78 років. Наймолодшою жінкою задекларовано дохід від успадкування майна - податкові зобов'язання 82,5 тис. грн.

Наймолодшому чоловікові, який задекларував доходи в сумі понад 1 млн грн, майже 18 років і він сплатить 121,8 тис. грн.

Найстаршому - 83 роки, він отримав доходи від відчуження майна.

Найбільшу суму оподатковуваних доходів - понад 500 млн грн - задекларував житель Дніпра за операціями отримання в дар майна від члена сім'ї першого ступеня споріднення.

Найбільші суми податку до сплати вказані жителями Києва (3,5 млн грн від операцій з інвестиційними активами) і Сумській області (2,7 млн ​​грн з доходів, отриманих з джерел за межами України у вигляді роялті).

Кількість громадян, які задекларували право на податкову знижку, зросла на 8% і становить понад 27 тис. осіб. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена ними на 69 млн грн, що на 15 млн грн, або на 28% більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

В Державній фіскальній службі нагадують, що останній день подання декларації про майновий стан і доходи - 2 травня 2019 року.

 

Джерело: Фінансовий клуб


Теги: | податки | доходи | гроші | багатство |

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.