Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

Майже половина компаній в Україні моделює кілька сценаріїв розвитку ситуації у 2021 році, - дослідження


18.12.2020 16:06

Майже половина, або 47% компаній в Україні, як і у світі, моделює кілька сценаріїв розвитку ситуації у зв'язку з пандемією, хоча до початку пандемії така практика була лише у 23% компаній у світі та 25% в Україні.

Про це свідчать результати опитування бізнесу, який провела компанія "Делойт" у рамках звіту 2021 Global Human Capital Trends, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як зазначено у звіті, в опитуванні взяли участь понад 200 представників компаній (із них 150 є керівниками) в Україні. Окрім того, дослідження проводили ще в 96 країнах за участю 3,6 тис. представників бізнесу.

"Цікаво, що в Україні відсоток керівників, які врахували досвід початку пандемії для планування готовності до схожих ситуацій у майбутньому, залишився майже незмінно низьким (6%)", - йдеться у звіті.

Дослідження також засвідчує, що HR-функція бере на себе нову важливу роль у реорганізації роботи. Частка директорів, які повністю впевнені в тому, що HR може управляти процесом впровадження необхідних змін протягом наступних трьох-п'яти років, збільшилася вдвічі - один із восьми респондентів у 2019 році порівняно з одним із чотирьох у 2020 році.

"Кількість керівників компаній, які не були впевнені в здатності HR-функції до активних дій, суттєво зменшилася - із 26% у 2019-му до 12% у 2020 році", - йдеться у звіті.

 

Джерело: Інтерфакс-Україна


Теги: | бізнес | карантин | економіка | COVID-19 | HR |

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.