Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

НБУ зобов'язав банки публікувати на сайті положення і звіти про винагороду членів наглядової ради і правління


04.12.2020 16:09

Національний банк України (НБУ) зобов'язав банки публікувати на своєму сайті Положення і Звіти про винагороду членів наглядової ради і правління фінустанови.

Про це повідомила прес-служба банку, передає Інтерфакс-Україна.

Відповідні зміни прийняті постановою правління НБУ №153 від 30 листопада, яка починає діяти з 4 грудня.

Згідно з нею, розробкою положень і звітів про винагороду повинен займатися комітет з винагороди, затверджувати положення або звіт про винагороду правління зобов'язана наглядова рада, а про винагороду наглядової ради - акціонери банку.

Зазначається, що в річному звіті банк повинен буде зазначати інформацію про суми винагороди членам органів управління (окремо щодо ради та правління), виплачених протягом звітного фінансового року.

Нацбанк також прописав основні вимоги до положення про винагороду, які містять прозорість, зрозумілість і орієнтованість на уникнення конфлікту інтересів у банку, відповідність політиці управління ризиками і створеній в банку системі розподілу повноважень у прийнятті рішень і корпоративного управління, а також обґрунтованість винагороди щодо аналогічних ринкових розмірів і умов виплати винагороди.

У свою чергу звіт про винагороду має містити інформацію про суму винагороди, у тому числі фіксовані і змінні складові; строки фактичної виплати винагороди, їх відповідність положенню про винагороду; повний опис структури всіх складових винагороди; критерії оцінки ефективності, за результатами досягнення яких була нарахована змінна винагорода.

Джерело: вебсайт НБУ, Інтерфакс-Україна


Теги: | НБУ | зарплата | банк |

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.