Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

НКЦПФР запустила онлайн-сервіс пошуку власників пакетів акцій


31.01.2019 17:45

Національна Комісія з цінних паперів та фондового ринку запустила новий онлайн-сервіс пошуку власників пакетів акцій українських акціонерних товариств.

Відтепер учасники ринку цінних паперів, юридичні структури, державні організації, всі зацікавлені, мають безперешкодний та швидкий доступ у режимі 24/7 до інформації про власників пакетів акцій (5% і більше) акціонерних товариств та отримали можливість автоматично сформувати відповідну довідку від НКЦПФР.

Інформація про власників пакетів акцій є відкритою й оприлюднюється Комісією шляхом розміщення у загальнодоступній інформаційній базі даних про ринок цінних паперів на своєму сайті.

Посилання на сервіс пошуку («Для учасників ринку» – «Сервіси» – «Інформація про власників»):

https://www.nssmc.gov.ua/reestr-vlasnikv-velikih-paketv-aktsy/.

Коментар Іраклія Барамія, Директора департаменту нагляду за професійними учасниками фондового ринку НКЦПФР: “Ми прагнемо зменшити рівень бюрократизації процесів отримання публічної інформації, замінити архаїчні паперові етапи на сучасні, електронні форми взаємодії. Наш новий сервіс пошуку — один з результатів реалізації такого підходу. Сподіваємось, база акціонерів стане ще зручнішою для використання зацікавленими особами».


Теги: | НКЦПФР | акція | ЦП | власність |

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.