Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

Стали відомі зарплати членів наглядових рад держбанків


05.02.2020 15:11

Члени наглядових рад державних банків отримують винагороду від 200 тис. грн до 500 тис. грн на місяць.

Таку інформацію з’ясувало видання НВ Бізнес.

Так, перше місце за цим показником посідає найбільший банк України ПриватБанк, який забезпечує 50% всього прибутку банківської системи. Член НР цього банку отримує більше 500 тис. грн на місяць.

Юлія Мецгер (призначена 17 липня 2019 року за квотою президента) за 6 місяців отримала понад 3,4 млн грн. Порівнянні суми отримали Роман Сульжик і Ольга Томаш, які були призначені в НР ПриватБанку разом з Мецгер.

На другій позиції Укрексімбанк. Виходячи з публічних даних declarations, призначена 8 липня 2019 року членкинею НР цього банку Вікторія Страхова отримала за півроку 1,69 млн грн. Страхова під час президентської кампанії була представлена як експертка з банківського ринку в команді Володимира Зеленського. Якщо брати до уваги можливі надбавки, то щомісячна «зарплата» членів НР Укрексімбанку може перевищувати 300 тис. грн.

Ощадбанк і Укргазбанк платять значно менше.

Оксана Волочко, яка також є членкинею НР Укрпошти, отримала від Укргазбанку три платежі на 1,13 млн грн протягом 2019 року.

Справедливим буде зазначити, що винагорода членів НР держбанків корелює з рівнем їх фінансових результатів.

 

Джерело: НВ Бізнес


Теги: | банк | зарплата |

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.