Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

Світовий банк додатково виділить Україні $100 млн для підтримки МСБ


31.05.2021 15:33

Рада виконавчих директорів Світового банку (СБ) затвердила надання Україні додаткових $100 млн для проєкту "Доступ до довгострокового фінансування в рамках боротьби з наслідками пандемії COVID-19", кошти якого будуть спрямовані на підтримку експортно-орієнтованого малого і середнього підприємництва.

"Сьогодні Рада виконавчих директорів Світового банку затвердила надання додаткових коштів у розмірі $100 млн для проєкту "Доступ до довгострокового фінансування в рамках боротьби України з наслідками пандемії COVID-19", - цитує «Інтерфакс-Україна» реліз Світового банку.

Позичальником і виконавцем даного проєкту банку є державний Укрексімбанк, зазначається в повідомленні.

"Виділені додаткові кошти Укрексімбанк використовує для надання позик експортно-орієнтованим малим і середнім підприємствам (МСП), які постраждали від пандемії COVID-19. Проєкт зосереджено на наданні суб-кредитів з більш тривалим терміном погашення, ніж ті, що зараз пропонуються на ринку", - зазначив СБ.

"Ці нові позики від Укрексімбанку створять робочі місця, стимулюватимуть конкурентоспроможність, допоможуть українським компаніям знаходити нових клієнтів за кордоном, збільшувати доходи і сприяти зменшенню рівня бідності в міру виходу України з пандемії", - цитує прес-служба банку регіонального директора Світового банку у справах країн Східної Європи Арупа Банерджі.

Проєкт "Доступ до довгострокового фінансування" загальною сумою $150 млн діє в Україні з літа 2018 року. В рамках проєкту позики отримали понад 50 МСП, більшість з яких працюють у сільському господарстві і харчовій промисловості. Однак є серед позичальників і представники виробничої сфери - виробники гірничого обладнання та холодильних установок, стоматологічного та електричного обладнання, пластикової упаковки, деревообробки, ткацтва килимів та інші.

Поточний портфель інвестиційних проектів СБ в Україні становить майже $3,3 млрд, у рамках яких реалізуються 11 інвестиційних проектів та одна "програма заради результатів".

 

Джерело:  «Інтерфакс-Україна»


Теги: | Світовий банк | COVID-19 | економіка | бізнес | МСБ | кредит |

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.