Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

За розкриття зловживань у Bank of New York заплатили $50 млн


26.10.2020 17:29

Комісія з цінних паперів і бірж США (Securities and Exchange Commission, SEC) виплатить рекордні $50 млн інформатору, який допоміг розкрити незаконні операції з валютою в Bank of New York Mellon.

Цей платіж став рекордним в історії американської фінансової системи виплатою приватній особі, яка допомогла виявити шахрайство з валютними курсами в BNY Mellon Corp., повідомляє FinClub з посиланням на WSJ.

У SEC уточнили, що колишній трейдер банку неодноразово повідомляв про порушення всередині установи. Зокрема про те, що банк завищує ціни для великих клієнтів при торгівлі валютою.

У подальшому, незважаючи на труднощі, екстрейдер банку довів цю інформацію до відома влади та надав важливу допомогу під час розслідування.

Винагорода в $50 млн стала найбільшою за останні 10 років. Загалом викривач отримає $114 млн, оскільки крім виплати SEC він отримає ще близько $60 млн від іншого американського держоргану, назва якого не розкривається.

Нагадаємо, п’ять найбільших банків світу - JPMorgan, HSBC, Barclays, Deutsche Bank і Bank of New York Mellon допомагали олігархам і злочинцям відмивати «брудні» гроші та уникати санкцій. Про це свідчать дані секретного досьє Управління з протидії фінансовим злочинам (FinCEN), що входить у структуру Міністерства фінансів США.

 

Джерело: FinClub


Теги: | Bank of New York Mellon | валюта | шахрай | банк |

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.