Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports
Інформаційні послуги

«Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України» є єдиним інформаційним центром, який акумулює інформацію про діяльність підприємств (емітентів цінних паперів) і професійних учасників фондового ринку України, а також є уповноваженою особою з розкриття даної інформації в загальнодоступній інформаційній базі даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - НКЦПФР) про ринок цінних паперів.  Володіючи таким масивом інформації, ми пропонуємо нашим клієнтам аналітичні вибірки зі звітності українських компаній, використовуючи різні критерії відбору. Надану інформацію вже оприлюднено, вона не є інсайдерською.

 Розуміючи потреби наших клієнтів в оперативному доступі до найсвіжішої інформації, ми створили спеціальні інформаційні сервіси, базуючись на принципах :

  • Актуальності. Ви отримуєте найсвіжіші новини про значущі події українських підприємств. Замовник отримує інформацію в режимі on-line.
  • Вибірковості. Ми формуємо для Вас персональну вибірку, що дозволяє Вам відслідковувати лише важливу для Вас інформацію.
  • Зручності. Ми надаємо інформацію в зручному для Вас форматі (plain text, XML, HTML, PDF) в оптимальний для Вас спосіб (електронна пошта, завантаження файлів звітності на Ваш ftp-сервер тощо).
  • Точності. Система формування баз даних повністю автоматизована, що дозволяє уникати помилок.
Інформаційні вибірки - пакетні пропозиції
Для роботи Вам необхідно отримати не тільки оновлення інформації яку розкривають підприємства, а й самі документи. Розуміючи Ваші потреби ми сформували спеціальні пакетні пропозиції інформаційних вибірок з існуючих баз даних. Інформація вже оприлюднена і може бути використана для проведення аналітики, відслідковування історії розвитку компанії.

Надання інформації за індивідуальною вибіркою
Потрібна спеціальна вибірка за індивідуальними критеріями? Для своїх клієнтів ми також надаємо інформацію за індивідуальною вибіркою зі звітності чи особливої інформації, що оприлюднена, враховуючи індивідуальні побажання клієнта.

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.